خدمات پوستمقالات سایت

تزریق ژل

با افزایش سن بافت های پوستی نازک شده و خطوط صورت در اطراف بینی ،دهان،چشم و گونه قابل مشاهده می شوند و به مرور زمان عمیق شده و به چین و چروکهایی واضح تبدیل می شوند و همین موارد باعث کاهش حجم می شوند و در نتیجه علایم پیری در صورت ظاهر می گردد.

تزریق ژل یا استفاده از روش های تزریق فیلرهای پوستی می توانند این حجم از دست رفته را جبران و چین و چروک های صورت را از بین ببرند البته تزریق ژل روش درمانی است که کاربردهای دیگری مانند افزایش حجم لب ها ،لیفت ابرو ،رفع گودی صورت نیز دارد.

نوشته های مشابه

تزریق ژل:

فیلرها،پرکننده ها یا حجم دهنده های پوستی موادی هستند که ساختار مشابه به ژل دارند و برای جوانسازی پوست استفاده می شوند.از تزریق ژل یا همان فیلرهای پوستی و زیر پوست می توان برای جبران حجم از دسته رفته ،رفع چین و چروک ها،بهبود شکل انحناهای سطحی (کانتور)صورت و بدن استفاده کرد.

شایان به ذکر است که تزریق بوتاکس رایج ترین روش جوانسازی پوست در جهان است و به دلیل هزینه های مناسب و عوارض جانبی ناچیز سالانه یک میلیون نفر در جهان از این روش درمانی برای جوانسازی پوست استفاده می کنند.

کاربردهای تزریق ژل:

اکثر کاربردهای تزریق ژل توسط FDAسازمان غذا و داروی ایالات متحده آمریکا تأیید شده اند.

کاربردهای مورد تایید FDAشامل موارد زیر می باشد:

  • رفع چین و چروک ها(خط پیشانی،خط اخم،خط لب،خطوط اطراف لب و بینی)
  • حجم دهی به صورت (رفع گودی و سیاهی زیر چشم،لیفت ابرو و رفع افتادگی پوست صورت و گردن)
  • استفاده از ژل برای حجم دهی(برجسته کردن و افزایش حجم لب،چانه و گونه ها)
  • جوانسازی دست ها(علاوه بر جوانسازی پوست صورت می توان از فیلمهای پوستی برای جوانسازی و افزایش پشت دست ها نیز استفاده کرد)
  • زیبایی بینی(اصلاح فرم بینی بدون جراحی)

در کلینیک زیبایی پرنیان تنها از فیلرهای پوستی که به تایید FDAرسیده آمد استفاده می شود چرا که این فیلترها کمترین عوارض جانبی را داشته و طی مطالعات وسیع و بلند مدت خاطراتشان بررسی شده اند.فیلرهای مورد تایید FDAتنها توسط پزشکان متخصص پوست یا جراحان پلاستیک قابل خریداری هستند پس حتما پیش از تزریق ژل از تأییدیه FDAاطمینان حاصل کنید.برای اطمینان بیشتر حتما در انتخاب کلینیک مناسب دقت نمایید.

امتیاز کاربران: 4.6 ( 1 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
×

رزرو وقت درمان

عرض ادب و احترام ، یکی از مشاورین را انتخاب و مکالمه با واتس اپ را آغاز کنید .
×