خدمات زیباییمقالات سایت

لیفت یا رفع غبغب

عوامل زیادی در شکل گیری غبغب تاثیر گذار هستند ،عواملی مانند:چاقی،ازدیاد وزن،افزایش سن،کم کاری تیروئید و ضعف غدد فوق کلیوی،با بالا رفتن سن قابلیت ارتجاعی پوست کاهش می یابد و قدرت و حجم عضله پلاستیکی که در زیر فک تا انتهای گردن قرار گرفته کاسته شده و همین امر سبب ایجاد غبغب و افتادگی پوست می گردد.

غبغب با روش های زیادی درمان می شود و قابل رفع است، روش هایی همچون ورزش ، رفع غبغب با لیزر،رفع غبغب با فروتراپی،رفع غبغب با هایفو تراپی،رفع غبغب با بوتاکس یا آنزیم.

نوشته های مشابه

در کلینیک زیبایی پرنیان رفع غبغب به دو روش لیزر و فروتراپی و در برخی از موارد با تزریق بوتاکس یا آنزیم صورت می گیرد که نوع درمان بسته به شرایط بیمار پس از انجام معاینات توسط پزشک متخصص تعیین می گردد لذا شما می توانید با مراجعه به کلینیک و انجام معاینات پزشکی بهترین درمان ممکن را دریافت نمایید.

رفع غبغب با لیزر:

یکی از موثرترین روش ها برای درمان چربی های سرسخت بدن درمان با لیزر است که نتیجه رضایت بخشی به دنبال دارد ،این روش درمانی بسیار ساده است و از آن برای فرم دهی به ناحیه زیر چانه یا همان غبغب می توان استفاده کرد.در بدن همه‌ی ما چربی های سرسختی وجود دارد که به راحتی قابل کاهش نیستند و چربی های زیر چانه یا غبغب یکی از مواردی است که نمی توان با رژیم غذایی یا ورزش از بین برود درمان کرد و تغذیه سالم و ورزش تاثیر ناچیزی بر کاهش غبغب می گذارند.

بزرگترین مشکلی که غبغب بدنبال دارد این است که پوست را می کشد و پوست در آن ناحیه دچار افتادگی می گردد.درمان و رفع غبغب با لیزر یا لیپولیزر شیوه ای ست که این امکان را به پزشک می دهد که ناحیه ی کوچک زیر چانه را بطور موثری هدف بگیرد و چربی های اضافه را کاهش دهد و بر روی فرم دهی زیر چانه تاثیر موثر بگذارد.

مزایایی رفع غبغب با لیزر:

نتایجی مانند لیپوساکشن دارد،نیلزی به جراحی یا استفاده از داروهای بیهوشی ندارد،پوست ناحیه درمان را سفت می کند،میزان رضایت افراد از آن زیاد است،نسبت به لیپوساکشن و تزریق کیلابا و… لیزر به کار گرفته شده هم حین درمان و هم بعد از آن راحت تر تحمل می شود ،یم جلسه درمان با لیزر فقط ۲۵ دقیقه طول می کشد،لیزر نیازی به ریکاوری ندارد و درمان با لیزر دردناک نیست.

در این روش با یک لیزر ۱۰۶۰نانومتری بافت داخلی پوست تحت حرارت قرار می گیرد و در همان حال سطح بیرونی پوست خنک می شود تا نسوزد.لیزر چربی های موجود در چانه را تا ۱۱۶ درجه فارنهایت گرم می کند این درجه حرارت برای اینکه بتواند بر عملکرد سلول های چربی تاثیر بگذارد کافی ست.

رفع غبغب با مزوتراپی:

مزوتراپی یکی از روشهای کم تهاجمی و بی عارضه برای از بین بردن غبغب می باشد.پس از تزریق موادی که ایجاد لیپولیز می کنند روی از بین رفتن غبغب تاثیر می گذارند.این روش با یک تزریق ساده با سوزن یا مبدل های بسیار ظریف به صورت سرپایی و در یک زمان بسیار کوتاه و بدون درد انجام می شود.پس از مراجعه به پزشک و انجام معاینات اولیه نوع دارو و اینکه تا چه عمقی محل هدف باید تزریق شود،مشخص می گردد.

مزایای فروتراپی:

جوانسازی پوست،از بین رفتن چین و چروک،از بین رفتن سلولیت و چربی موضعی،افزایش قابلیت ارتجاعی پوست،روشن شدن پوست،بدون نیاز به جراحی و استفاده از داروهای بیهوشی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
×

رزرو وقت درمان

عرض ادب و احترام ، یکی از مشاورین را انتخاب و مکالمه با واتس اپ را آغاز کنید .
×