خدمات مومقالات سایت

کاشت ابرو طبیعی و دایمی

کلینیک پرنیان کاشت ابروی طبیعی با بالاترین تراکم و خط رویش طبیعی با کسب مطلوب ترین نتیجه را به شما تضمین می نماید.

در مرحله ی اول برای کاشت ابرو طراحی مورد نظر مراجعین صورت می‌گیرد.در بیان کلی هیچ محدودیتی در زمینه طراحی ابرو برای شما مراجعین محترم وجود ندارد و طبق سلیقه شما ابرو را می توان به هر صورت مانند پهن ،با دم کشیده و غیره طراحی نمود و از نکات مثبت کاشت ابرو در کلینیک پرنیان می توان به میزان تراکم کاشت اشاره کرد چرا که محدودیتی در تراکم تارهای ابرو وجود نداشته و تراکم مد نظر شما مراجع محترم صورت می پذیرد.

نوشته های مشابه

کاشت ابرو در کلینیک زیر نظر پزشک متخصص و توسط کادر کاملا حرفه‌ای انجام می شود و در حین انجام کار مراجع کاملا بی حس بوده و هیچ دردی احساس نمی کند‌.

ابروهای ما نقش مهمی در زیبایی صورت و جلوه ظاهری ما دارند به همین خاطر کاشت ابرو امروزه در میان مردم با محبوبیت بالایی همراه است.ابروها در مرکز صورت قرار گرفته آمد و تاثیر زیادی روی زیبایی چشم ها و چهره دارند.

در کلینیک زیبایی پرنیان کاشت ابرو به روش FUTانجام می شود.

روش FUTابتدا از پوست پشت سر برشی ایجاد و نواری از پوست برداشت شده و با توجه به خواب ابرو فولیکول های مناسب از نوار فلپ برداشته می شود و در ابرو کاشته می شود این روش تراکم خوبی دارد و همراه با بخیه و جراحی می باشد به همین خاطر عوارضی همچون تیزتیز شدن ابروها بعد از کاشت بروز نخواهد کرد.

امتیاز کاربران: 1.98 ( 4 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
×

رزرو وقت درمان

عرض ادب و احترام ، یکی از مشاورین را انتخاب و مکالمه با واتس اپ را آغاز کنید .
×