خدمات مومقالات سایت

کاشت مو

جذابیت ظاهری هر فرد به عوامل زیادی بستگی دارد،از فرم بدن و چهره گرفته تا نحوه لباس پوشیدن ،اما همه ی ما به خوبی می دانیم که با کاشت مو ظاهری متفاوت و جذاب تر خواهیم داشت و حتی کاشت صحیح مو می تواند بر روی جوان تر به نظر رسیدن ما هم تاثیر دوچندان بگذارد.

کاشت صحیح مو می تواند روشی باشد که بعد از انجام کاشت حالت مصنوعی و عیان موها جلب توجه نکند که جواب آن کاشت مو به روش میکروگرافت در کلینیک پرنیان است.

نوشته های مشابه

 کلینیک پرنیان یکی از معتبرترین مراکز زیبایی در شهر شیراز می باشد و نام این کلینیک معمولاً به روش میکروگرافت شناخته می شود چرا که این مرکز زیبایی از جمله پیشگامان روش میکروگرافت به شمار می رود و همین موضوع عامل مهم در اعتماد به کلینیک و انتخاب تیم کاشت موی کلینیک پرنیان می باشد.

شما با انتخاب ما در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه ممکن بهترین نتیجه را خواهید گرفت و به جذابیت بیشتر خواهید رسید.

 

در ادامه توضیحاتی در رابطه با کاشت مو به روش میکروگرافت بیان می شود:

در جدیدترین شیوه ی کاشت موی طبیعی با عنوان میکرو کاشت یا میکروگرافت MICRO GRAFT جدای از اجرای مراحل برداشت در کاشت SUTدر مراحل کاشت نیز از دستگاه اتوماتیک استفاده می شود که ظرافت کاشت مو تا حد میکرو را دارد و بدون استفاده از تیغ جراحی کاشت مو انجام می پذیرد که در این صورت شاهد هیچگونه آشکاری بر محل کاشت نخواهید بود.

با توجه به استفاده از دستگاه ایمپلنتر در سایز میکرو امکان کاشت تعداد گرافت بیشتری در یک سانتی متر مربع وجود دارد که این امر تراکم چند برابری را نسبت به روش های دیگر به دنبال دارد و با بالا رفتن ظرافت کاشت موهای کاشته شده نیز به طور کاملا طبیعی رشد می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
×

رزرو وقت درمان

عرض ادب و احترام ، یکی از مشاورین را انتخاب و مکالمه با واتس اپ را آغاز کنید .
×